advertica-default-slider-image
NÁKUP A PREDAJ VALÚT BEZ POPLATKOV

Kurzový lístok

 zo dňa: 22.06.2021Nákup Predaj   
EUREUR11
USDUSD1,2061,185
CZKCZK25,7725,30
HUFHUF353346
PLNPLN4,52
4,46
AUDAUD1,6531,553
CADCAD1,5431,467
CHFCHF1,1101,092
DKKDKK7,707,40
GBPGBP0,8700,853
NOKNOK11,0210,14
SEKSEK10,9710,17
UAHUAH39,0031,00
HRKHRK7,487,23
bgnBGN2,041,905
RUSRUB92,0081,00
Kurz Nákup valút - zmenáreň nakupuje, klient predáva
Kurz Predaj valút - zmenáreň predáva, klient nakupuje

 

  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo